Tlf.: 64 76 12 11

Log ind
Brugernavn:
Adgangskode:
Har du glemt din adgangskode? Klik her
Glemt din adgangskode?
Indtast din e-mail og klik på "Send adgangskode" knappen. Så modtager du e-mail, som du kan bruge til at forny din adgangskode.
Email (påkrævet):
PentaCon A/S logo
Kontakt os
Medarbejdere
Antal per side
Anders Lidegaard
Administrerende direktør / C5 konsulent
Direkte: 79 12 11 24
Mail: anders@pentacon.dk
Dorthe Andersen
Bogholder / C5 konsulent
Direkte: 79 12 11 21
Mail: dorthe@pentacon.dk
Lars Simonsen
C5 konsulent / Systemudvikler
Direkte: 79 12 11 22
Mail: lars@pentacon.dk
Søren Løkkegaard
Systemkonsulent / Teknik
Direkte: 79 12 11 25
Mail: soren@pentacon.dk
Claus Bork
Systemkonsulent / Teknik
Direkte: 79 12 11 26
Mail: claus@pentacon.dk
Lasse Jørgensen
Webudvikler
Direkte: 79 12 11 33
Mail: lasse@pentacon.dk
Morten Nielsen
Udvikler
Direkte: 79 12 11 34
Mail: morten@pentacon.dk
PentaCon A/S
Tallerupvej 67-69
Tommerup
pentacon@pentacon.dk
Tlf.: 64 76 12 11
CVR: 21 71 00 40